do uzgodnienia

Praca w Norwegii na produkcji soków tłoczonych bez języka od zaraz Vestfold

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Vestfold
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 01:59

Pilnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka norweskiego na produkcję soków ekologicznych z Vestfold. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków od zaraz.

Stanowisko: Pracownik na produkcji soków tłoczonych

Miejsce pracy: Vestfold, Norwegia

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zobowiązany do wykonywania prac produkcyjnych związanych z tłoczeniem soków ekologicznych.
  • Do zadań należeć może przygotowanie owoców oraz warzyw do produkcji, obsługiwanie maszyn.
  • Inne prace produkcyjne jak napełnianie butelek, kontrolowanie jakości wyrobów.
  • Osoba zatrudniona może zostać przydzielona do sprzątania i odkażania maszyn oraz miejsca pracy.

Oczekiwania:

  • zdolność do samodzielnej pracy
  • umiejętność podejmowania decyzji i szybkiej reakcji
  • język angielski wymagany jest w stopniu komunikatywnym
  • komunikatywność, miła aparycja
  • zdolność do pracy w grupie
  • pełna mobilność – własny samochód oraz czynne prawo jazdy kat.B

Oferta:

  • praca 4 dni w tygodniu co daje ok 25-30 godzin w tygodniu
  • dni pracy są określone – poniedziałek, wtorek, czwartek oraz niedziela
  • dla zainteresowanych istnieje możliwość wypracowywania większej ilości godzin

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia w języku angielskim, wraz z informacją dlaczego to właśnie Was mamy zatrudnić należy przesłać na poniższy adres:

  • matthew[antyspam]essentially.no z dopiskiem „PRODUCTION WORKER”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-na-produkcji-sokow-tloczonych-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-vestfold/

ID ogłoszenia: 41553038b90af6b

ilość wszystkich wyświetleń: 786, dzisiaj: 3