1850-2050 euro/m-c netto

Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 20:10

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia w fabryce z Hannoveru dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hannover, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: początkowo zarobki będą wynosiły 1850 netto miesięcznie

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie należało kontrolowanie jakości oraz usuwanie z taśmy uszkodzonych produktów
  • do obowiązków osoby zatrudnionej należało również pakowanie ciastek do opakowań, foliowanie oraz układanie w kartonach

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • zręczność
  • świetne zorganizowanie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • otwartość

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość podwyżki po 3 miesiącach do 2050 euro za miesiąc
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • darmową opiekę medyczną oraz kurs niemieckiego dla stałych pracowników
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „Pakowanie ciastek kruchych, Hanower”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-hanower-2018/

ID ogłoszenia: 9495a80360872f50