9 Euro/h brutto

Praca Niemcy w Essen dla par od zaraz bez języka na produkcji opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2016 14:30

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla par od zaraz przy produkcji opakowań kartonowych. Zatrudniamy również bez znajomości języka w Essen. Atrakcyjna oferta, dzięki której można zdobyć nowe doświadczenia za granicą.

Stanowisko: pracownik produkcji.
Lokalizacja: Niemcy, Essen.
Wynagrodzenie: 9 Euro brutto za godzinę.

Obowiązki na stanowisku:

  • kontrola wydruków na kartonach;
  • składanie opakowań;
  • sklejanie;
  • pakowanie w określony sposób;
  • kontrole jakości.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • umiejętność postępowania według procedur;
  • zdolność do szybkiej pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • punktualność, sumienność;
  • gotowość do podjęcia pracy od 25 stycznia;
  • dyspozycyjność do pracy na co najmniej pół roku.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w dobrych warunkach (250 Euro miesięcznie od pary)
  • umowę na niemieckich warunkach;
  • pełen etat z możliwością dodatkowych godzin;
  • wszelkie potrzebne szkolenia;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Jak aplikować:
Zgłoszenia zawierające CV prosimy przesyłać mailowo na adres Leiharbeiter@solution4u.com

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia i zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-produkcja-opakowan-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-essen/

ID ogłoszenia: 66856942fe45dd69

ilość wszystkich wyświetleń: 846, dzisiaj: 1