do uzgodnienia

Praca w Holandii produkcja sałatek od zaraz w Helmond bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Helmond
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 02:00

Oferujemy pracę w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia w fabryce z Helmond na produkcji sałatek owocowo-warzywnych.

Stanowisko: Pracownik na produkcji sałatek

Miejsce zatrudnienia: Helmond

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za wspieranie prawidłowej produkcji sałatek z owoców i warzyw.
  • Osoba zatrudnione będzie stojąc przy taśmie produkcyjnej zajmowała się myciem, krojeniem warzyw i owoców.
  • Obowiązkiem będzie wykonywanie sałatek zgodnie z przepisem – porcjowanie składników i mieszanie w odpowiedni sposób.
  • Gotowe sałatki pracownik będzie musiał zapakować i umieścić w skrzynkach.

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – A2/B1
  • sumienność, systematyczność, pracowitość
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na 6 miesięcy
  • posiadanie zaświadczenie o niekaralności – do pokazania pracodawcy po przejściu procesu rekrutacji, z osobami bez zaświadczenia nie podpisujemy umowy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie, lub możliwość samodzielnego zorganizowania sobie mieszkania
  • zapewnione ubezpieczenie na czas pobytu
  • legalne zatrudnienie poprzez agencję
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • bezkosztowe przejazdy pomiędzy pracą a miejscem zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem życiorysu na poniżej podany adres:
praca@hobij.pl z dopiskiem: SAŁATKI

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-dla-polakow-na-produkcji-salatek-owocowo-warzywnych-helmond/

ID ogłoszenia: 74154cb771364f1d