6.70 GBP/h

Praca w Anglii od zaraz przy pakowaniu żywności z podstawowym językiem angielskim Hounslow

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Hounslow
  • Znajomość jęzka: Podstawowa
  • Długość umowy: praca stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 stycznia 2016 22:55

Poszukujemy od zaraz stałych pracowników w Hounslow do pakowania cateringu dla linii lotniczych. Oferta pracy w Anglii z podstawową znajomością języka, bez doświadczenia dla Polaków zamieszkałych w bliskiej okolicy.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h brutto.
Miejsce pracy:  Hounslow, Anglia.

Zadania:

  • głównym zadaniem na stanowisku jest pakowanie jedzenia przeznaczonego dla pasażerów samolotów;
  • sprawdzanie jakości;
  • pakowanie porcji dań w pojemniki;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
  • inne prace według wskazań kierownika zmiany.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • zamieszkanie w Hounslow lub okolicach;
  • referencje pracodawców z poprzednich pięciu lat;
  • dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna;
  • uczciwość i odpowiedzialne podejście;
  • punktualność i samodyscyplina;
  • dokładne wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • pracę na stałe;
  • wybór zmiany, na którą chce się pracować;
  • szkolenia wstępne dla nowych pracowników;
  • ubezpieczenia i konieczne składki;
  • umowę o pracę na brytyjskich warunkach.

Dla kandydatów:
Należy wysłać SMS-a pod numer: 07921010081.
Prosimy wpisać w treści: DHL imię, nazwisko, kilka słów na swój temat.
Prosimy nie dzwonić.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-od-zaraz-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka-przy-pakowaniu-hounslow/

ID ogłoszenia: 98656abd20f5c384

ilość wszystkich wyświetleń: 623, dzisiaj: 1