6.31 £ na godz.

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu – zbieraniu zamówień Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Opublikowany: 6 listopada 2013 23:14

Magazyn z Londynu z płytami CD/DVD obecnie poszukuje pracowników. Ogłoszenie pracy w Anglii przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik Magazynu

Miejsce: Londyn, Anglia

Zarobki: 6.31 £ na godz

Zadania:

  • Pracownik będzie miał za zadanie zbieranie zamówień oraz pakowanie i przygotowywanie towarów do transportu.
  • Praca odbywa się na magazynie z płytami CD i DVD.

Wymagania:

  • Możliwość pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w poprzedniej pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Zarobki w wysokości 6.31 £ na godz
  • Zakład pracy oferuje bezpłatny parking oraz możliwość korzystania ze stołówki
  • praca tymczasowa- dla najlepszych możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o telefon:
numer: 01992657666
lub drogą mailową: Magdalena.Karwacka@staffline.co.uk

źródło:

ID ogłoszenia: 69527ab2908144c

ilość wszystkich wyświetleń: 2354, dzisiaj: 2