8-10,63 GBP/h brutto

Praca w Anglii bez znajomości języka na magazynie odzieży od zaraz Wellingborough

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Wellingborough
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 października 2017 01:31

Dostępna od zaraz praca w Anglii na magazynie odzieżowym z Wellingborough. Chętnie zatrudnimy w hurtowni osoby bez znajomości języka na stanowisku magazyniera.

Stanowisko: magazynier

Miejsce pracy: Wellingborough, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 8 do 10,63 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie w hurtowni z odzieżą
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie zadań zleconych przez przełożonych

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • pracowitość i zaangażowanie
  • chęć i motywacja do podjęcia fizycznej pracy
  • możliwość wyjazdu do Anglii od zaraz
  • dobra kondycja

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy w tygodniu
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania oraz transportu do pracy
  • płatne szkolenia
  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • atrakcyjne dodatki oraz premie
  • zarobki wypłacane co tydzień
  • szansę na zdobycie doświadczenia

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości SMS, o treści:

„IMIE+ NAZWISKO + ADRES EMAIL+ Wellingborough” na numer:

00447779 984524

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-anglii-bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-wellingborough/

ID ogłoszenia: 55159ecb665c45f2