do uzgodnienia

Praca Holandia bez znajomości języka od zaraz na produkcji słodyczy Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Roosendaal
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 maja 2017 20:58

Poszukujemy chętnych do zatrudnienia w fabryce wyrobów cukierniczych z Roosendaal. Praca w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka na produkcji słodyczy.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Roosendaal, Holandia

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wspieranie prac przy procesie produkcji wyrobów cukierniczych, z czekolady, pastylek oraz gum do żucia
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem artykułów, zbieraniem zamówień oraz obsługą urządzeń

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność na okres co najmniej pół roku
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będą referencje z poprzednich miejsc pracy
  • motywacja do pracy
  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • organizację transportu do Holandii
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • dojazd do pracy
  • wysokie zarobki
  • perspektywę dłuższego zatrudnienia
  • zapewnione odpłatnie zakwaterowanie i ubezpieczenie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, z dopiskiem ROOSENDAL w tytule na adres:

praca@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-slodyczy-roosendaal/

ID ogłoszenia: 39859170848cb456

ilość wszystkich wyświetleń: 151, dzisiaj: 1