8,50-10/h brutto

Pakowanie kawy od zaraz Anglia praca bez znajomości języka Bradford 2018

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bradford
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 20:07

Możliwość podjęcia zatrudnienia w zakładzie z Bradford dla 4 Polaków bez znajomości języka. Oferta pracy w Anglii od zaraz przy pakowaniu zestawów z kawą oraz kubkiem.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Bradford, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 4

Zarobki: 8,50 GBP za godzinę brutto dla osób bez znajomości języka oraz 10/h brutto dla kandydatów posługujących językiem angielskim

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu zestawów zawierających słoik kawy oraz kubek z logo
  • zadaniem pracownika będzie wkładanie towarów do pudełek oraz ich zamykanie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się umieszczaniem alarmów na niektórych partiach

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy na okres co najmniej 3 miesięcy
  • zaletą będzie znajomość języka
  • przyjazne nastawienie
  • status osoby niekaranej
  • zdolność pracy w grupie
  • wsparcie konsultanta na miejscu
  • brak nałogów
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość brania nadgodzin

Oferujemy:

  • zamieszkanie 2-pokojowym mieszkaniu za około 50 GBP tygodniowo
  • dobre zarobki
  • pomoc w załatwianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Aplikować należy wysyłając zgłoszenie z dopiskiem „pakowanie kawy Bradford 02/18″ na adres:

red.dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kawy-w-bradford-uk-2018/

ID ogłoszenia: 9895a8037d1a105f