10,12 euro/h brutto

Pakowanie czekolady od zaraz Holandia praca bez znajomości języka 2018 Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwolle
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2018 02:17

Szukamy chętnych do zatrudnienia 2018 w fabryce ze Zwolle na stanowisku pakowacza. Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu czekolady dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Zwolle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji w charakterze pakowacza
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem tabliczek czekolady oraz innych wyrobów czekoladowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć oraz motywacja do podjęcia pracy w Holandii
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zamieszkanie w dobrych warunkach z dostępem do internetu
  • transport do pracy i z powrotem
  • konto pracownika w internecie pozwalające na pobieranie dokumentów
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowanym tygodniu
  • pracę w Holandii na dłuższy okres
  • pomoc koordynatorów
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 7645aa25b85c7a7c