do ustalenia

Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu w piekarni od zaraz Verdal

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Verdal
  • Znajomość jęzka: Dobra
  • Opublikowany: 2 grudnia 2013 11:12

Poszukiwani pracownicy na produkcję pieczywa w piekarni z Verdal. Praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu, kontroli jakości, załadunku i rozładunku samochodów na zmiany nocne.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Lokalizacja: Verdal, Norwegia

Termin: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie odpowiadał za pracę na produkcji pieczywa.
  • Zadania będą polegały na pakowaniu pieczywa, kontroli jakości produktów, rozładunku i załadunku towarów.
  • Do obowiązków należeć będą inne prace pomocnicze.
  • praca obejmuje wyłącznie nocne zmiany

Oczekiwania:

  • koniecznie: znajomość języka norweskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie
  • możliwość pracy na nocnym zmianach
  • samodyscyplina, dobra kondycja
  • samodzielne zorganizowanie sobie zamieszkania

Oferta:

  • Praca na norweskiej umowie
  • pełna odzież robocza
  • praca odbywa się na nocnej zmianie w godzinach 21-5. Godziny w tygodniu mogą ulec zmianie

Aplikacja:
Aplikacji można dodkonywać korzystając ze strony Finn.no:

Jeżeli chcecie państwo uzyskać więcej informacji prosimy dzwonić(rozmowa w języku norweskim): 92806208

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-oferty-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-noca-od-zaraz-verdal/

ID ogłoszenia: 144529c56c617429

4 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii przy pakowaniu w piekarni od zaraz Verdal”

  1. Z checia skozystam z tej oferty jestem przyzwyczajony do ciezkich prac tylko z tym ze nie znam jezykow

  2. piotr17803 na 2 grudnia 2013 @ 15:52

    Witamy
    Młoda para energicznie nastawiona.
    Zależy nam na podjęciu pracy nawet od zaraz.
    Czekamy na kontakt mail lub telefoniczny ;
    665170718 / 665170714

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowany podjęciem pracy

  4. jestem bardzo zainteresowany pracą, mogę podjąć pracę nawet od zaraz problem jednak w tym ze nie znam języka