stawka wiekowa

Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu słodyczy bez języka Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Veghel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 20:06

Chętnie zatrudnimy w zakładzie z Veghel na produkcji słodyczy kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz propozycja pracy w Holandii przy pakowaniu cukierków, żelków i batonów.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Veghel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: w zależności od wieku od 7,25 do 9,11 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu słodyczy przy taśmie takich jak cukierki, żelki, batony i gumy do żucia

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane posiadanie prawa jazy kat.B
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o legalna, holenderską umowę
  • pomoc koordynatorów na miejscu
  • zatrudnienie w Holandii na dłuższy okres
  • dobre zarobki wypłacane raz w tygodniu na konto pracownika
  • zapewnione płatne ubezpieczenie w cenie 22,01 euro tygodniowo

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zachęcamy do aplikowania za pomocą strony:

ID ogłoszenia: 9395a8038ac062ab