124,60 DKK/h brutto

Oferta pracy w Danii dla par od zaraz przy pakowaniu wędliny bez języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 02:26

Chętnie zatrudnimy od zaraz w zakładzie z Kopenhagi dla 4 Polaków bez doświadczenia. Praca w Danii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu wędliny krojonej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 124,60 DKK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na ważeniu i pakowaniu krojonej wędliny w chłodni przy taśmie
  • zadaniem osoby pracownika będzie kontrola jakości produktów oraz obsługa urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • ważna książeczka sanepidu

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy w tygodniu
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • legalne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • ubrania robocze
  • zakwaterowanie w cenie 4500 DKK za miesiąc
  • pracę dla 2 par na okres 3 miesięcy z przerwą świąteczną

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz aktualnymi danymi na adres:

Sikker@execs.com z dopiskiem „skr/62/17″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-dania-dla-par-przy-pakowaniu-wedliny-bez-jezyka-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 1135a1de72a4f5e2