6,50 GBP za godz.

Oferta pracy w Anglii pakowanie mrożonek Heywood bez znajomości języka

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Heywood
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 04:30

Posiadamy aktualnie wolne stanowiska dla pakowaczy do pracy w Anglii. Oferta z Heywood przy pakowaniu dań mrożonych na produkcji bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Heywood
Wynagrodzenie: 6,50 GBP za godz.

Zadania:
Wszystkie czynności wykonywane są na linii produkcyjnej i polegają na pakowaniu mrożonek do opakowań.

Wymagania:
- sprawne dłonie, zwinność
- posiadanie kamizelki odblaskowej oraz butów ochronnych niezbędnych do danej pracy
- chętnie zatrudniamy osoby posiadające samochód
- punktualność, niezawodność, samodzielność
- szybkość uczenia się
- możliwość pozostania w Anglii na dłużej
- chęć pracowania w godzinach od 16:00 do 02:00 w nocy

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze w ustalonym terminie
- pracownikom zapewniamy w pierwszych tygodniach pracy bonusy w wysokości £43pw
- po 12 tygodniach zatrudnienia premia w wysokości £73pw
- praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 16:00-02:00
- w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
- jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na maila: peter@career-makers.co.uk z tematem: heywood-night + imie + post code.
Zgłoszenia możliwe są również poprzez wysłanie sms z tym samym tytułem na numer: 07940290565

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-przy-pakowaniu-dan-mrozonych-bez-jezyka-heywood/

ID ogłoszenia: 30156357a23d9529

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii pakowanie mrożonek Heywood bez znajomości języka”

  1. MarcinPoland na 9 listopada 2015 @ 11:35

    Byłbym zainteresowany tą pracą kontakt 570033384 karta sanepidu jest chęci do pracy również, nie karany. Mogę wyjechać jak najszybciej jest to możliwe.