8,60 GBP/h brutto

Oferta pracy w Anglii dla par bez języka na produkcji czekolady od zaraz Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Luton
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 01:41

Propozycja zatrudnienia w fabryce z Luton dla 4 kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz dla par możliwa praca w Anglii przy taśmie na produkcji czekolad smakowych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Luton, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 8,60 GBP brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • obowiązki osób zatrudnionych będą przydzielane zależnie od zapotrzebowania
  • zadaniem pracowników będzie m.in. pakowanie, przygotowywanie nadzienia, prace przy taśmie, itd.

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie na produkcji żywności
  • otwartość i elastyczność
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak uzależnień
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • zatrudnienie na okres 3-miesięcy z możliwością stałego zatrudnienia
  • atrakcyjne premie dla najlepszych
  • bezpłatny udział w rekrutacji
  • możliwość otrzymania deputatu w formie produktów firmowych co miesiąc
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • płatne zamieszkanie niedaleko pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz CV w języku angielskim na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Luton 11/2017″.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-od-zaraz-przy-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-luton/

ID ogłoszenia: 9715a00ca0c33cf0