1300 SEK/m-c brutto

Od zaraz praca Szwecja dla par bez znajomości języka pakowanie sera 2018 Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 19:59

Oferujemy pracę w Szwecji od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka. Ogłoszenie zatrudnienia 2018 dla par z zakładzie ze Sztokholmu przy pakowaniu sera krojonego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Sztokholm, Szwecja

Start: od zaraz

Zarobki: 130 SEK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 4

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku pakowacza w zakładzie zajmującym się produkcją sera
  • zadaniem pracownika będzie obsługa taśmy, maszyn do ważenia oraz układanie plastrów sera na plastikowych tackach
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem oraz foliowaniem produktów

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • mile widziana znajomość języka
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość zastosowania się do przepisów BHP oraz regulaminu

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • zamieszkanie w cenie 3500 SEK za miesiąc
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w Szwecji na dłuższy okres

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z CV oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Pakowanie sera Sztokholm 02.2018″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-szwecji-dla-par-pakowanie-sera-bez-jezyka-sztokholm/

ID ogłoszenia: 1925a803b00b7168