166,40 NOK/h + zakwaterowanie

Od zaraz praca Norwegia dla par bez znajomości języka Oslo na produkcji kremu orzechowego

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 01:46

Możliwość zatrudnienia w zakładzie z Oslo dla par bez znajomości języka. Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji kremu nugatowego z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Oslo, Norwegia

Start: od zaraz

Płaca: 166,40 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce produkującej krem czekoladowy będzie polegała na pakowaniu oraz kontroli jakości wyrobów
  • inne zadania na produkcji przydzielane przez przełożonych na bieżąco

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Norwegii od zaraz
  • zdolność szybkiego nabywania nowych umiejętności
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • pracowitość i zaangażowanie
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • darmowy udział w procesie rekrutacji
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • pomoc koordynatora
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję „Praca na produkcji kremu czekoladowego, Oslo 2017″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kremu-nugatowego-w-oslo/

ID ogłoszenia: 4015a009bc11d59b