1780 euro/m-c brutto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji lodów bez znajomości języka Hamburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2017 22:39

Od zaraz możliwość zatrudnienia 2017 w fabryce lodów i deserów mrożonych z Hamburga. Atrakcyjna praca w Niemczech na produkcji dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1780 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca a hali produkcyjnej fabryki wytwarzającej lody i desery mrożone
  • zadaniem pracownika będzie zachowanie ciągłości produkcji, przygotowywanie masy czekoladowej, wykonywanie zdobień, kontrola jakości oraz obsługa urządzeń
  • osoba zatrudniona będzie także odpowiedzialna za pakowanie gotowych produktów

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do pracy w warunkach chłodniczych (pracodawca zapewnia specjalną odzież)
  • dostępność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • możliwość pracy na zmiany
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy oraz znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • opiekę polskiego konsultanta
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym za 200 euro miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule „Produkcja lodów i mrożonek, Hamburg”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-hamburg-na-produkcji-lodow-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 148593b1ca3ac141

ilość wszystkich wyświetleń: 176, dzisiaj: 1