9,50 euro/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji karmy dla zwierząt Drezno bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2015 21:10

Dam pracę w Niemczech od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Oferta z Drezna dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 9,50 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
- należy pakować karmę zwierzęcą do opakowań według ustalonej wagi
- obsługiwanie maszyn po odpowiednim przeszkoleniu
- kontrolowanie jakości produktu
- paletowanie towaru
- drobne prace magazynowe

Wymagania:
- przestrzeganie zasad wewnętrznych firmy
- dbanie o zachowanie czystości
- wyjazd od zaraz
- zatrudnienie na 6 miesięcy
- dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
- odpowiedzialne podchodzenie do zadań
- samodzielność, punktualność, zaangażowanie

Oferujemy:
- podpisanie umowy na niemieckich warunkach
- pracę na okres 6 miesięcy
- najlepszym pracownikom oferujemy możliwość przedłużenia umowy
- na miejscu zatrudnianych jest dużo Polaków
- świadczenia socjalne
- zdobycie nowego doświadczenia
- na miejscu wsparcie polskiego opiekuna
- zakwaterowanie opłacane przez pracownika

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego po niemiecku na adres mailowy: Sicheres-Arbeiten@accountant.com z tematem: Produkcja karmy dla zwierząt, Drezno.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-drezno-od-zaraz-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat/

ID ogłoszenia: 92055f18d44293db

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy na produkcji karmy dla zwierząt Drezno bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowana Panstwa oferta. Mam przepracowane 1,5roku w holandii rowniez przy pracach magazynowych. Prosze o kontakt tel. 519300034