11,84-14,84/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 bez języka przy pakowaniu lodów Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 stycznia 2018 02:29

Zatrudnimy od zaraz w fabryce z Hannoveru 8 kandydatów bez znajomości języka. Propozycja pracy w Niemczech 2018 przy pakowaniu lodów w kubkach na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Hannover, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: od 11,84 do 14,84 euro za godzinę brutto w zależności od poziomu języka niemieckiego oraz doświadczenia

Liczba wakatów: 8

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji lodów w charakterze pakowacza
  • zadaniem pracownika będzie zdejmowanie lodów z linii produkcyjnej oraz kontrola ich jakości
  • inne bieżące obowiązki

Wymagania:

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • brak uzależnień
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • szybkie uczenie się
  • brak spóźnień

Oferujemy:

  • zamieszkanie w 2-osobowym pokoju za 150 euro miesięcznie lub samodzielne lokum za 250 euro
  • zatrudnienie na zmiany w pełnym wymiarze godzin
  • pracę na czas określony – do końca czerwca 2018

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym „Pakowanie lodów, Hanower” należy wysłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-lodow-hanower/

ID ogłoszenia: 3895a612326e8fb2