do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii na magazynie słodyczy bez języka Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Veghel
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 01:35

Dostępna od zaraz praca w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Atrakcyjna oferta zatrudnienia w Veghel przy pakowaniu artykułów na magazynie ze słodyczami.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Veghel, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie hurtowni ze słodyczami
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie artykułów oraz przygotowywanie paczek do wysyłki

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat.B
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy od zaraz
  • możliwość zatrudnienia w Niemczech na dłuższy okres
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym
  • dobra kondycja
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • pracę na stabilnych warunkach
  • ubezpieczenie
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo na konto
  • możliwość otrzymania zaliczki po przepracowanych tygodniu
  • zakwaterowanie na miejscu
  • zestawienie godzin oraz kosztów pracy do wglądu

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

katowice@covebo.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-na-magazynie-ze-slodyczami-bez-jezyka-veghel/

ID ogłoszenia: 9935a00d2e910df6