9,87 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka dla par produkcja kanapek Losser

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Losser
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 października 2017 01:35

Możliwość podjęcia zatrudnienia w zakładzie z Losser dla Polaków bez znajomości języka. Dla par praca w Holandii od zaraz na produkcji oraz przy pakowaniu kanapek.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Losser, Holandia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika produkcji będzie przygotowywanie i pakowanie kanapek, tortilli oraz bagietek
  • do obowiązków będzie należało wkładanie towarów do opakowań, zamykanie ich oraz etykietowanie

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja oraz chęć do podjęcia zatrudnienia w Holandii

Oferujemy:

  • zatrudnienie możliwe dla par
  • wysokie wynagrodzenie
  • prace w Holandii od zaraz
  • terminowe wypłaty zarobków raz na tydzień
  • miejsce do zamieszkania za 90 euro tygodniowo
  • atrakcyjne dodatki za pracę na zmiany

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV należy wysyłać na adres e-mail:

info@inperson.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-holandii-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-losser/

ID ogłoszenia: 39759ecb265551c5