1800-2300 euro/m-c brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji rowerów Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 20:04

Aktualna opcja pracy w Niemczech na produkcji rowerów. Możliwość zatrudnienia od zaraz w fabryce z Duisburga przy montażu części dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 1800 do 2300 euro za godzinę brutto, w zależności od posiadanego doświadczenia oraz poziomu znajomości języka

Opis stanowiska:

  • jest to praca na produkcji rowerów przy montażu elementów na jednym z etapów
  • zadaniem pracownika będzie łączenie i składanie części rowerowych

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć i motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w serwisie rowerowym lub na produkcji

Oferujemy:

  • możliwość wzięcia udziału w niedrogim kursie języka niemieckiego
  • szansę rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w oparciu o legalną umowę
  • szkolenia wdrażające dla pracowników
  • perspektywę przedłużenia współpracy dla najlepszych pracowników
  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju za 250 euro

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z numerem referencyjnym: „Produkcja rowerów, Duisburg” na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-duisburg/

ID ogłoszenia: 4735a803967318bf