do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka pakowanie na produkcji dań Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Eindhoven
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 listopada 2017 01:40

Aktualna opcja pracy w Holandii na produkcji żywności dla osób bez znajomości języka. Zatrudnimy chętnie od zaraz w Eindhoven przy pakowaniu gotowych posiłków.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Eindhoven, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją gotowych dań
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie wyrobów, naklejanie etykiet na opakowania oraz umieszczanie ich w skrzynkach

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • motywacja i chęć do pracy
  • mile widziany dokument potwierdzający niekaralność
  • dobra kondycja
  • atutem będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności
  • dojazd do pracy i z powrotem
  • atrakcyjne zarobki wypłacane co tydzień
  • pomoc konsultanta
  • możliwe dodatki za pracę zmianową oraz weekendową
  • perspektywę dłuższego zatrudnienia

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesłanie CV w języku angielskim z informacją PAKOWANIE POSIŁKÓW w tytule na adres:

biuro@hobij.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-holandia-od-zaraz-przy-pakowaniu-zywnosci-bez-znajomosci-jezyka-eindhoven/

ID ogłoszenia: 6435a00cb0898c9e