169 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu łososia Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Bergen
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 lutego 2018 20:09

Propozycja aktualnej pracy w Norwegii przy pakowaniu łososia. Od zaraz zatrudnimy w przetwórni rybnej z Bergen 10 kandydatów bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 169 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska:

  • jest to praca na hali w przetwórni rybnej
  • zadaniem pracownika będzie krojenie, filetowanie, ważenie oraz pakowanie łososia
  • do obowiązków będzie należało porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • chęć i motywacja do pracy
  • dobra kondycja
  • co najmniej roczne doświadczenie
  • zdolności manualne
  • pracowitość i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • ubrania robocze
  • prac w oparciu o norweską umowę
  • możliwość stałej pracy w Norwegii

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z tytułem „pakowanie łososia Norwegi 2018″ na adres e-mail:

biuro@workingservice.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-lososia-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 9435a80371105bb1