10,50/h € brutto + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech 2017 bez języka przy pakowaniu zegarków Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 października 2017 19:00

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech przy pakowaniu zegarków. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Wynagrodzenie: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w firmie zajmującej się sprzedażą zegarków i biżuterii w butikach oraz przez internet
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie produktów do wysyłki
  • do obowiązków będzie należało dokładne sprawdzanie jakości zegarków, pakowanie zestawów zawierających certyfikat, instrukcję oraz gwarancję

Wymagania:

  • dbanie, aby klient otrzymał produkt o najwyższej jakości
  • warunkiem koniecznym jest zaświadczenie o niekaralności
  • spostrzegawczość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • brak przeciwwskazań do pracy w pomieszczeniu pod nadzorem kamer

Oferujemy:

  • pracę na czas określony – do świąt bożonarodzeniowych
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas pobytu
  • opiekę konsultanta
  • szkolenia
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem „Pakowanie zegarków, Düsseldorf -imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-zegarkow-od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 32959e0bfdeee502