8,60 GBP/h brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii na produkcji dań gotowych bez języka Sunderland 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Sunderland
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2017 01:01

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia dla 3 par bez znajomości języka. Aktualna praca w Anglii 2018 na produkcji gotowych posiłków z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Sunderland, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 8,60 GBP za godzinę brutto

Liczba miejsc: 6 osób lub 3 pary

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności przy produkcji dań gotowych – pizzy, hamburgerów, lasagne, itd.
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem składników, kontrolowaniem jakości oraz obsługą urządzeń
  • do obowiązków będzie należało pakowanie oraz układanie na paletach gotowych towarów

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie doświadczenia na produkcji żywności
  • zdolność pracy w zespole
  • brak uzależnień
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • możliwość pracy na zmiany, także w nocy

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane co tydzień
  • możliwe premie wydajnościowe dla najlepszych
  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz szansą na przedłużenie
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • zamieszkanie w cenie 150 GBP miesięcznie za osobę lub 250 za parę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV w języku angielskim na adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem: produkcja Sunderland 01/2018

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-dam-prace-w-anglii-na-produkcji-dan-gotowych-bez-jezyka-sunderland-2018/

ID ogłoszenia: 5885a29c59a4addd