156 NOK brutto za godzinę

Norwegia praca w Oslo od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 stycznia 2017 02:41

Trwa rekrutacja do tymczasowej pracy w Norwegii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie możliwe w Oslo od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 156 NOK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • praca polega na segregacji oraz pakowaniu słodyczy
  • zadaniem pracownika będzie przygotowywanie zgodnie z procedurami zestawów prezentowych, składających się ze słodyczy zapakowanych w ozdobne pudełka
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zachowanie odpowiedniej wagi produktu
  • po nowym roku zadaniem będzie rozpakowywanie pudełek i ponowne pakowanie

Wymagania:

  • uczciwość
  • możliwość podjęcia pracy w trybie natychmiastowym
  • dostępność do połowy lutego
  • posługiwanie się językiem angielskim
  • posiadanie doświadczenie w pakowaniu lub na produkcji żywności
  • pracowitość
  • brak uzależnień

Oferujemy:

  • pracę na okres 6 tygodni
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • niedrogie wyżywienie w cenie ok 100 NOK dziennie
  • zamieszkanie w pensjonacie, koszt zakwaterowania jest częściowo opłacany przez pracodawcę – ok 50 NOK za dobę
  • możliwość zwrotu podatku po zakończonym kontrakcie

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem „po/092/2016/2017″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-slodyczy-w-oslo/

ID ogłoszenia: 2335866475b17a6c