7,60 euro brutto

Niemcy praca bez języka dla par przy pakowaniu wędlin przy taśmie Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2014 02:09

Przetwórnia mięsna zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy taśmie produkcyjnej przy pakowaniu wędlin. Niemcy praca dla par bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Hamburg

Wynagrodzenie: 7,60 euro brutto

Liczba wakatów: 4 ( poszukiwane są dwie pary)

Obowiązki:

  • Praca w parach.
  • Zadania polegają na tym aby odpowiednio zważone wędliny poukładać w plastikowych opakowaniach i dobrze je okleić

Oczekiwania:

  • znajomość zasad BHP
  • możliwość wzięcia udziału w szkoleniu BHP
  • gotowość do przyjechania własnym samochodem
  • duża wytrzymałość na pracę w zakładzie produkcyjnym
  • mile widziane doświadczenie
  • możliwość wyjazdu od zaraz do końca listopada

O aplikację prosimy wyłącznie pary.

Oferujemy:

  • 3 miesięczne legalne zatrudnienie w Niemczech
  • zapewnione płatne zamieszkanie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w razie problemów w kwestiach urzędowych
  • brak opłat czy prowizji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe wymagania prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:
polnische-arbeiter@clerk.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-pakowanie-wedliny-przy-tasmie-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 82253fb349ccb425

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez języka dla par przy pakowaniu wędlin przy taśmie Hamburg”

  1. Ja wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani praca chocby od zaraz. Chlopak 19lat Dziewczyna 24lata(znaj.jezyka niem. – biegły) . Sumienni, zmotywowani, spokojni podejma sie pracy . odpowiedz prosze na maila : p.patrykk@o2.pl

  2. Para on32 doswiadczenie w firmie ” Agryf” w szczecinie ona 27 lat podejmiemy sie pracy , wszystkie informacje o nas pod nr 504540607