13,20 euro/h brutto

Magazyn AGD od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 23:33

Chętnie zatrudnimy od zaraz w hurtowni z Bremen osoby bez znajomości języka. Praca w Niemczech na magazynie przy zbieraniu zamówień z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 13,20 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie głównie polegała na kompletowaniu zamówień na sprzęty AGD dla dużych sklepów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem towarów na paletach
  • czynności będą wykonywane z użyciem skanera oraz wózka ręcznego

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • status osoby niekaranej
  • chęć i motywacja do pracy
  • szybkie uczenie się
  • zaletą będzie posiadanie własnego auta

Oferujemy:

  • możliwość uzyskania uprawnień na wózki widłowe
  • pomoc w sprawach formalnych
  • legalne zatrudnienie od zaraz
  • szkolenia dla pracowników
  • zakwaterowanie w pojedynczych pokojach za 200 euro od osoby
  • szansę rozwoju zawodowego oraz podwyższania kwalifikacji

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia zawierające CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Magazyn z AGD – Bremen, styczeń 2018

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 7755a4559a275be0