10 euro netto

Francja praca bez znajomości języka od zaraz pracownik produkcji w przetwórstwie warzyw, okolice Nantes

  • Kraj: Francja
  • Miasto: okolice Nantes
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2017 03:08

Aktualne ogłoszenie dam pracę za granicą na produkcji w przetwórstwie warzyw w okolicach Nantes. Zatrudnienie we Francji możliwe od zaraz dla osób dyspozycyjnych.

Firma IPF Group zajmująca się organizacją zatrudnienia dla osób na terenie Niemiec i Francji, szuka obecnie pracowników produkcji w przetwórstwie warzyw do wyjazdu dp Francji:

Zadania:
- obieranie warzyw za pomocą noży i obieraczek
- dbanie o czystość w miejscu pracy

Wymagania:
- dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie i premie
- zorganizowane zakwaterowanie i transport
- zdalne załatwienie formalności
- możliwość dłuższej współpracy
- bezpłatne dojazdy z kwatery na miejsce pracy
- pracę pośród Polaków

Prosimy wysyłać CV na: beata.szczesna@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 73958f5f30a1f837

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 114, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez beata.szczesna@ipf.jobs

Ostatnie przedmioty dodane przez beata.szczesna@ipf.jobs »