9,87 euro/h brutto

Dla par praca w Holandii od zaraz produkcja kanapek bez znajomości języka Alphen aan den Rijn

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Alphen aan den Rijn
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 stycznia 2018 02:32

Dostępna od zaraz praca w Holandii na produkcji kanapek przy pakowaniu. Aktualna oferta zatrudnienia w Alphen aan den Rijn dla par bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Lokalizacja: Alphen aan den Rijn, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,87 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie będzie polegała na przygotowywaniu kanapek, bagietek oraz tortilli
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się także pakowaniem produktów do opakowań oraz etykietowaniem

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • numer BSN, możliwe jest wyrobienie go na miejscu
  • chęć i motywacja do podjęcia pracy
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane terminowo raz na tydzień
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pracę dla par
  • ubezpieczenie w cenie 22,50 euro za tydzień
  • atrakcyjne dodatki za pracę zmianową

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowani jesteście powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres:

info@inperson.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kanapek-alphen-aan-den-rijn/

ID ogłoszenia: 2555a6122249b5e9