24500 SEK/m-c brutto

Dam pracę w Szwecji bez języka przy sortowaniu odzieży od zaraz Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 marca 2018 02:09

Aktualna propozycja zatrudnienia w Malmö dla 5 kandydatów bez znajomości języka. Fizyczna praca w Szwecji możliwa od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Malmö, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 5

Wynagrodzenie: 24500 SEK za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca fizyczna polegająca na segregacji używanych ubrań
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprawdzanie jakości, składanie oraz pakowanie odzieży

Wymagania:

  • zdolność pracy pod presją czasu
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • mile widziana znajomość materiałów oraz części garderoby
  • pracowitość i zaangażowanie
  • staranne i dokładne wykonywanie powierzonych obowiązków
  • zdolności manualne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę
  • pracę na zmiany
  • możliwość stałego zatrudnienia w Szwecji
  • zarobki wypłacane w terminie na konto
  • pracę na atrakcyjnych warunkach
  • zamieszkanie w cenie 4000 SEK za osobę miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-szwecja-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-malmo/

ID ogłoszenia: 4405aa2612bb16ee