165 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Oslo od zaraz na magazynie drogeryjnym

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 02:23

Poszukujemy chętnych osób do podjęcia pracy w Norwegii na magazynie kosmetycznym. Zatrudnienie od zaraz w Oslo dla pracowników bez znajomości języka przy pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na kompletowaniu zamówionych przez klientów towarów
  • do zadań pracownika będzie należało także przyjmowanie dostaw oraz rozmieszczanie artykułów na magazynie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • brak uzależnień
  • sumienne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • pracę możliwą od zaraz w oparciu o norweską umowę
  • pomoc w sprawach formalnych
  • płatne zamieszkanie w samodzielnych pokojach za około 3600 NOK miesięcznie
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • wsparcie polskich konsultantów

Aplikacja:

Kandydatów zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 43/2017″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 9785a1dea9f0f92b