60 DKK brutto za godzinę

Dam pracę w Danii bez znajomości języka na produkcji spożywczej Odense luty 2016

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2016 22:40

Fabryka artykułów spożywczych w Odense zatrudni osoby od 22 lutego 2016 na produkcję. Praca w Danii przy myciu i pakowaniu surowców bez znajomości języka z zakwaterowaniem oraz ubezpieczeniem.

Stanowisko: pracownik produkcji

Lokalizacja: Dania, Odense

Początek etatu: od 22.02.2016

Wynagrodzenie: 60 DKK brutto za godzinę

Zadania na stanowisku:
do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało mycie, ważenie, pakowanie oraz etykietowanie surowców. Pracownik będzie przewoził towar wózkiem widłowym.

Wymagania:

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • uczciwość i lojalność;
  • znajomość języka angielskiego zapewniająca swobodną komunikację;
  • doświadczenie w pracy na produkcji;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • dobry stan zdrowia, sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialność i uczciwość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę opartą o duńskie warunki;
  • 55 godzin tygodniowo do przepracowania;
  • zakwaterowanie płatne w cenie 600-700 DKK miesięcznie;
  • pracę stałą na zasadzie dwa miesiące pracy/miesiąc wolnego;
  • zatrudnienie już od 22 lutego 2016.

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

Informujemy, że odpowiadamy wyłącznie na wybrane aplikacje.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/odense-praca-w-danii-na-produkcji-bez-jezyka-luty-2016-z-zakwaterowaniem/

ID ogłoszenia: 76456abc0d982a1d