do uzgodnienia

Dam pracę w Anglii na produkcji elementów plastikowych Oldham przy taśmie

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Oldham
  • Znajomość jęzka: Komunikatywna
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 20:49

Fabryka elementów plastikowych z Oldham zatrudni pracownika bez doświadczenia na produkcję. Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Oldham

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Obowiązki:

  • Prace przy produkcji elementów plastikowych.
  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie obsługiwać sprzęt i maszyny produkcyjne.

Wymagania:

  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra sprawność i zwinność
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • dyspozycyjność, elastyczność
  • kandydat powinien posiadać buty robocze a także kamizelkę odblaskową

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • szkolenie wprowadzające
  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane zarobki
  • wsparcie na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na poniżej podany adres:

  • peter@career-makers.co.uk z dopiskiem: lab-roy

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/produkcja-wyrobow-plastikowych-praca-anglia-bez-doswiadczenia-oldham/

ID ogłoszenia: 46854d3e30b17322

1 odpowiedź na “Dam pracę w Anglii na produkcji elementów plastikowych Oldham przy taśmie”

  1. Patryk227 na 9 lutego 2015 @ 09:29

    Witam jestem bardzo zainteresowany państwa oferta pracy chęć podjęcia pracy od zaraz mój tel 887052534 pozdrawiam