2000-22000 euro/m-c brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy dla par od zaraz Hannover przy pakowaniu słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Długość umowy: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 02:31

Oferta zatrudnienia w Hannoverze od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka. Propozycja pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu świątecznych zestawów słodyczy.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: do 22 grudnia 2017

Liczba wakatów: 4

Zarobki: 10,50 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pakowaniu słodyczy w zestawy prezentowe
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę urządzeń do zgrzewania oraz wagi
  • zadaniem pracownika będzie kompletowanie artykułów, składanie opakowań oraz pakowanie słodyczy

Wymagania:

  • zręczność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • status osoby niekaranej
  • dodatkowym atutem będzie własne auto
  • pracowitość i sumienność
  • dyspozycyjność od zaraz na okres około 3 tygodni

Oferujemy:

  • wysokie dodatki za nadgodziny oraz pracę w soboty
  • zatrudnienie w Niemczech dla 4 osób lub 2 par
  • dużą ilość godzin pracy tygodniowo
  • darmowe zamieszkanie blisko pracy
  • atrakcyjne zarobki, około 2000-2200 za cały kontrakt

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „pakowanie-czekolady10/16″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-slodyczy-swiatecznych-hanower/

ID ogłoszenia: 6315a1de50611371