125 DKK/h brutto

Bez znajomości języka Dania praca od zaraz Aaalborg na produkcji środków czystości

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aalborg
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 stycznia 2018 02:28

Aktualna ogłoszenie pracy w Danii na produkcji środków czystości. Zatrudnienie możliwe od zaraz w fabryce z Aalborga dla Polaków bez znajomości języka na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce zatrudnienia: Aalborg, Dania

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 125 DKK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na dbaniu o zachowanie ciągłości procesów produkcyjnych oraz jak najwyższą jakość produktów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą urządzeń, pakowaniem oraz magazynowaniem towarów

Wymagania:

  • dokładne i staranne wykonywanie zadań
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 6 miesięcy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • świetne zorganizowanie
  • szybkie uczenie się
  • odpowiedzialność i sumienność

Oferujemy:

  • zatrudnienie tymczasowe w Danii
  • zakwaterowanie w pokoju w cenie 3500 DKK miesięcznie lub 7000 za całe mieszkanie
  • pracę od zaraz
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomości aplikacyjne z CV oraz danymi kontaktowymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com z dopiskiem „skr/02/18″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-w-danii-bez-jezyka-na-produkcji-srodkow-czystosci-od-zaraz-aalborg/

ID ogłoszenia: 5205a6123e70aea2