do ustalenia

Bez języka praca w Niemczech na produkcji płatków Bremen od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2015 02:35

Szukamy od zaraz pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Bremen na linii produkcyjnej przy pakowaniu płatków śniadaniowych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Wszystkie zadania odbywają się na produkcji płatków śniadaniowych, gdzie pracownik pakuje produkty oraz kontroluje ich jakość. Po przeszkoleniu obsługiwać też będzie maszyny znajdujące się na hali.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy produkcyjnej będzie mile widziane
- zdolność do szybkiego uczenia się
- chęć zdobywania nowej wiedzy
- możliwość podjęcia pracy w różnych godzinach
- wyjazd od zaraz
- punktualne stawianie się w pracy
- dobre zdrowie

Oferujemy:
- dobrze płatną pracę
- zatrudnienie w niemieckiej firmie z niemiecką umową
- w pierwszych dniach zapewniamy przeszkolenie i zapoznanie z pracownikami
- świadczenia socjalne
- pomoc przy zorganizowaniu miejsca do zamieszkania

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: Praca na produkcji płatków śniadaniowych, Bremen.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-bremen-produkcja-platkow-sniadaniowych/

ID ogłoszenia: 6325609c4ad70d11