do ustalenia

Bez języka praca Niemcy przy pakowaniu ketchupów od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 23 września 2015 23:48

Poszukujemy pakowaczy do pracy w Niemczech na linii produkcyjnej przy ketchupach. Zatrudnienie w Monachium bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produkcjakeczupow/09/15

Zadania:
Pracownik zdejmuje ketchupy z taśmy i pakuje je do kartonowych opakowań.

Wymagania:
- gotowość do szybkiego wyjazdu za granicę
- doświadczenie produkcyjne będzie atutem
- odpowiedzialne podejście do zadań
- dobre zorganizowanie
- umiejętność współpracowania w grupie
- przyjazne nastawienie
- chęć wykonywania czynności powtarzalnych

Oferujemy:
- na miejscu zapewniamy pomoc polskojęzycznego opiekuna
- zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
- jasne warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie (czynsz opłacany przez pracownika)
- pomagamy w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń (po niemiecku przyśpieszy proces rekrutacji) ze zdjęciem na maila: dringende@europe.com z tematem: produkcjakeczupow/09/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-pakowanie-keczupow-na-produkcji-od-zaraz-bez-jezyka-monachium/

ID ogłoszenia: 8705602c8f2e3c3c

1 odpowiedź na “Bez języka praca Niemcy przy pakowaniu ketchupów od zaraz Monachium”

  1. Jestem zainteresowana Państwa oferta wraz z partnerem.Prosze o kontakt mailowy reni1985@vp.pl