8 funtów za godzinę brutto

Anglia praca bez znajomości języka od zaraz na produkcji keczupu Portsmouth

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Portsmouth
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Długość umowy: pół roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 23:25

Oferujemy pracę w Anglii od zaraz, na produkcji keczupu i sosu pomidorowego. Aktualne zatrudnienie w fabryce z Portsmouth dla Polaków z możliwością zakwaterowania oraz wynagrodzeniem wypłacanym co tydzień.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja pracy: Portsmouth, UK.

Stawka godzinowa: 8 funtów za godzinę.

Początek pracy: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • mycie oraz sortowanie warzyw potrzebnych na produkcję;
  • nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn po wcześniejszym szkoleniu;
  • w razie potrzeby pracownik musi zatrzymać taśmę produkcyjną;
  • pakowanie przygotowanego sosu i keczupu do pudełek;
  • paletowanie gotowych wyrobów, zabezpieczenie przed magazynowaniem.

Wymagania:

  • umiejętność działania w zespole;
  • przyjazne nastawienie;
  • motywacja do pracy;
  • dużym plusem będzie choćby podstawowy język niemiecki;
  • niekaralność;
  • doświadczenie w pracy na produkcji żywności;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na około pół roku.

Oferujemy:

  • wsparcie w formalnościach;
  • pomoc przy uzyskaniu świadczeń socjalnych;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie płatne 90 GBP tygodniowo w pokoju dwu lub trzyosobowym lub 110 GBP za pokój jednoosobowy;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu;
  • możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz wiedzy;
  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.

Dla kandydatów:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania CV pod adres e-mail podany poniżej. Prosimy o wpisanie w temacie wiadomości: „produkcja Portsmouth 06/16″

red-dot@gmx.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-ketchupu-od-zaraz-portsmouth/

ID ogłoszenia: 448573e2082f2416