do uzgodnienia

Zeist oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zeist
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2015 05:08

Aktualna oferta pracy w Holandii na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Zeist przy pakowaniu ciastek na taśmie produkcyjnej bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Wynagrodzenie: stawka godzinowa do uzgodnienia bezpośrednio z przełożonym

Miejsce zatrudnienia: Zeist, Holandia

Charakterystyka i obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie pakowała ciastka przy taśmie produkcyjnej.
  • Praca wykonywana jest w szybkim tempie w pozycji stojącej.

Wymagania:

  • energiczność, szybkość
  • niezawodność
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • chęć podjęcia pracy w długotrwałej perspektywie
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
  • zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • zapewnione ubezpieczenie oraz miejsce zakwaterowania
  • przejazd do Holandii
  • wynagrodzenia wypłacane terminowe
  • zatrudnienie na dłużej – możliwa stała współpraca
  • na miejscu zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:
covebo.1619174@ats.employsystem.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-zeist/

ID ogłoszenia: 1655d3eb286524d