do uzgodnienia

Zbieranie zamówień praca w Danii na magazynie Kopenhaga bez języka duńskiego

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:39

Aktualne ogłoszenie pracy w Danii dla pracowników fizycznych bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie w Kopenhadze przy zbieraniu zamówień na magazynie.

Stanowisko: Magazynier – Komisjoner

Miejsce zatrudnienia: Kopenhaga, Dania

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca na magazynie w Kopenhadze przy zbieraniu zamówień.
  • Zadania będą wykonywane za pomocą skanera ręcznego.
  • Inne zadania magazynowe zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • oferta wyłącznie dla Polaków aktualnie przebywających w Danii
  • doświadczenie w pracy ze skanerem ręcznym oraz na magazynie – warunek konieczny
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • duński nieobowiązkowy jednak prosimy pamiętać, że osoby z dobrą znajomością języka duńskiego będą miały pierwszeństwo w procesie rekrutacji
  • obowiązkowość
  • sumienność w trakcie wykonywania powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla osób z doświadczeniem
  • uczciwe warunki pracy i płacy
  • przyjazne środowisko
  • pomoc na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy pod adresem:

  • mail@vikarringen.dk

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/dam-prace-w-danii-na-magazynie-przy-zbieraniu-zamowien-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 46654e46600216a8