134,60 SEK/h brutto

Uppsala oferta pracy w Szwecji od zaraz produkcja zabawek bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 czerwca 2016 01:35

Fabryka zabawek z siedzibą w mieście Uppsala zatrudni od zaraz chętnych do pracy w Szwecji na produkcji. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka przy montażu części na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Uppsala, Szwecja

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: 134,60 SEK na godzinę brutto

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe polegające na łączeniu części zabawek plastikowych
  • osoba zatrudniona będzie składała elementy ręcznie oraz mechanicznie
  • wszystkie zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • elastyczność godzinowa
  • chęć podjęcia stałej pracy w Szwecji
  • dobre zorganizowanie i punktualność
  • uczciwość

Oferujemy:

  • zapewnione zamieszkanie w cenie 3000 SEK miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie legalnej umowy
  • przeszkolenie zorganizowane jest na miejscu
  • samodzielne stanowisku
  • możliwe premie i podwyżki
  • pomoc polskiego rezydenta

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Produkcja zabawek, Uppsala 2016

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-produkcja-zabawek-od-zaraz-uppsala/

ID ogłoszenia: 5835750bc6a685ea

ilość wszystkich wyświetleń: 263, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Uppsala oferta pracy w Szwecji od zaraz produkcja zabawek bez języka”

  1. Jestem zainteresowany od zaraz dla 2 osób – 505114002