132,60 SEK na godzinę brutto

Od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka Lund na produkcji ozdób świątecznych.

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Lund
  • Długość umowy: na dłużej
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2016 17:52

Aktualna praca w Szwecji na produkcji ozdób świątecznych. Oferta zatrudnienia w Lund dostępna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Lund, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 132,60 SEK na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na produkcji ozdób świątecznych różnego typu m.in. bombek, figurek, świeczników
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie ozdabianie poprzez barwienie, nanoszenie wzorów na wyroby świąteczne
  • pracownik również zajmuje się montażem, zabezpieczaniem przed uszkodzeniem oraz pakowaniem produktów do pudełek

Wymagania:

  • zaletą będzie posługiwanie się językami obcymi
  • zdolności manualne
  • sprawność fizyczna
  • dokładność i precyzja
  • zmysł estetyczny
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy na czas

Oferujemy:

  • pomoc przy zmianie zakwaterowania
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na warunkach szwedzkich z ubezpieczeniem
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • dopłaty do mieszkania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeśli zainteresowała was powyższa oferta pracy prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres: arbetsmedlet@swenmail.com z dopiskiem: „Szwecja praca na produkcji ozdób świątecznych, Lund 2016″

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/lund-od-zaraz-dam-prace-w-szwecji-bez-jezyka-na-produkcji-ozdob-swiatecznych/

ID ogłoszenia: 94557f28ec841d39

ilość wszystkich wyświetleń: 284, dzisiaj: 3