0, 53 SEK brutto/KG

Szwecja praca na produkcji mięsnej od zaraz bez znajomości języka szwedzkiego

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Skovde
  • Doświadczenie: Wymagane
  • Opublikowany: 29 listopada 2013 00:34

Firma z Skovde poszukuje pracownika na stanowisko rzeźnik wykrawacz. Aktualna oferta pracy w Szwecji przy mięsie-wołowinie dostępna od zaraz bez języka.

Stanowisko: rzeźnik/ wykrawacz, przy wołowinie

Miejsce pracy: Skovde , Szwecja

Płaca: 0, 53 SEK brutto/KG

Opis stanowiska:

  • Praca będzie polegała na rozbiorze całych sztuk na wisząco z klasowaniem.
  • Pracownicy wykonują 9 całych sztuk na 8h pracy

Wymagamy:

  • Obowiązkowo: 3 letnie doświadczenie przy rozbiorze wołowiny
  • możliwość wyjazdu do pracy od zaraz
  • elastyczność,
  • chęć podjęcia pracy za granicą

Oferta:

  • Zatrudnienie na dłużej, możliwość przedłużania kontraktów
  • regularna wypłata wynagrodzeń
  • możliwość wyrabiania nadgodzin
  • szwedzkie warunki zatrudnienia
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Zainteresowanych tą ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na poniższy mail: rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło:http://www.praca4u.net/rzeznikwykrawacz-wolowina-szwecja-id199906.html

ID ogłoszenia: 54952976b0e7e58c

ilość wszystkich wyświetleń: 4331, dzisiaj: 1

2 Odpowiedzi na “Szwecja praca na produkcji mięsnej od zaraz bez znajomości języka szwedzkiego”

  1. Jestem gotowy podjąć prace . Ambitny , pracowity , łatwo nabierający nowe doświadczenia . Kontakt :696248829

  2. andrzej999 na 16 stycznia 2015 @ 16:57

    witam jestem zainteresowany zaangazowany i dyspozycyjny andrzej28220@wp.pl 885164575