140 SEK za godzinę

Szwecja praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie owoców Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Zakwaterowanie pracownika: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2016 21:49

Oferujemy od zaraz pracę w Szwecji przy pakowaniu owoców takich jak cytrusy i banany. Zatrudnienie bez znajomości języka w Sztokholmie dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sztokholm.

Stawka godzinowa: 140 SEK za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • sortowanie owoców według wymagań jakościowych;
  • zadania są wykonywane przy taśmie produkcyjnej;
  • pakowanie owoców;
  • napełnianie skrzynek owocami;
  • zbieranie zamówień i przygotowanie do wysłania.

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • zakwaterowanie płatne;
  • ubezpieczenie oraz składki;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Oczekiwania:

  • sprawność i wytrzymałość fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy na co najmniej 3 miesiące;
  • predyspozycje do wykonywania szybkiej pracy;
  • doświadczenie będzie zaletą;
  • dobra organizacja czasu, punktualność;
  • niezawodność i uczciwość;
  • pozytywne podejście;
  • kultura osobista.

Aplikacje:
CV wraz z Listem Motywacyjnym prosimy wysyłać pod adres mailowy:

  • arbetsmedlet@swedenmail.com

Prosimy zamieścić dopisek: pakowanie owoców, Sztokholm 2016.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/szwecja-praca-pakowanie-owocow-od-zaraz-sztokholm-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 4975759a78e564ee

1 odpowiedź na “Szwecja praca bez znajomości języka od zaraz pakowanie owoców Sztokholm”

  1. Jestem zainteresowany od zaraz dla 2 osób – 505114002