do ustalenia

Sortowanie odzieży w Rotterdamie praca w Holandii bez znajomości języka

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Rotterdam
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015 01:27

Aktualne ogłoszenie pracy w Holandii dla pracowników fizycznych przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Rotterdamie bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Lokalizacja: Rotterdam, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie rozpakować towar z paczek a następnie przesortować według określonych wcześniej kategorii.

Oczekiwania:

  • brak uczuleń na kurz
  • znajomość języka angielskiego
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • bardzo dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • szybkie tempo pracy
  • prawo jazdy i możliwość przyjechania własnym samochodem będzie mile widziane
  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku

Oferta:

  • praca na pół roku
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • transport wewnętrzny
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • pracę w zgranym zespole
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia należy przesyłać poprzez stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-rotterdam/

ID ogłoszenia: 945553eb21e4849a

ilość wszystkich wyświetleń: 983, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Sortowanie odzieży w Rotterdamie praca w Holandii bez znajomości języka”

  1. RAFALPRZESTRZELSKI na 1 maja 2015 @ 10:02

    Witam.
    Spełniam podane wymagania oraz jestem zainteresowany ofertą.Obecnie znajduje sie na terenie Holandii i bardzo prosze o kontakt na email rafal1989x@gmail.com tel.+31657859285