do uzgodnienia

Sezonowa praca Holandia na linii produkcyjnej przy pakowaniu Roosendaal

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Roosendaal
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 13:00

Zakład produkcji spożywczej zatrudni pracowników bez znajomości języka na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Holandii od zaraz przy pakowaniu towaru i kontroli jakości.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Lokalizacja: Roosendaal

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pakowanie artykuły spożywcze

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu na 2 miesiące
  • posiadanie aktualnych dokumentów tożsamości
  • atutem będzie posiadanie samochodu i prawa jazdy
  • osoby ze znajomością języka są mile widziane
  • posiadanie konta bankowego z kartą

Oferta:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zapewnione zamieszkanie
  • przejazdy do miejsca pracy
  • wsparcie polskich koordynatorów podczas trwania umowy
  • wsparcie w organizacji wyjazdu do Holandii

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

  • pollux.378569@poczta.startpraca.pl

źródło: http://www.praca4u.net/praca-na-linii-produkcyjnej-pakowanie-holandia-id235051.html

ID ogłoszenia: 19353da0e8d6e5b6

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Holandia na linii produkcyjnej przy pakowaniu Roosendaal”

  1. Wraz z bratem jestesmi zainteresowani praca. Znjamomosc jezykow w stopniu komunikatywny. Posiadanie prawojazdow oraz wlasnego samochodu. Mozemy zaczac prace od zaraz. Nasz kontakt 798624970