do ustalenia

Sezonowa praca Holandia Beilen bez znajomości języka przy pakowaniu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Beilen
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 23:43

Firma z branży spożywczej z Beilen poszukuje pracowników na produkcję. Praca w Holandii bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu wędlin i wyrobów garmażeryjnych.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Beilen, Holandia

Wynagrodzenie: do ustalenia

Termin: od 24.11.2013 do 20.12.2013

Zadania:

  • Praca będzie polegać na pakowaniu wędlin lub innych wyrobów garmażeryjnych przy taśmie.

Wymagamy:

  • motywacji do pracy
  • odpowiedzialności, wytrzymałości
  • Dyspozycyjności do wyjazdu na 4 tygodnie

Oferujemy:

  • Przejazd do i z Holandii na koszt pracodawcy
  • zamieszkanie
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • istnieje możliwość pracy w nadgodzinach

Aplikacja:
Prosimy aplikować poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 7485277b4b66c95b

4 Odpowiedzi na “Sezonowa praca Holandia Beilen bez znajomości języka przy pakowaniu”

  1. Witam mam 25 lat. Pracowałem już za granicą wielokrotnie poszukuje pracy na okres 3 mies lub dłużej. Doświadczenie mam przy pracy w magazynie, oraz w branży spożywczej przy filetowaniu kurczaków. Język angielski w stopniu bardzo dobrym. Pracy szukam wraz z dziewczyną z tym samym doświadczeniem. I znajomością języka niemieckiego w stopniu podstawowym.

  2. witam
    jestem zainteresowany państwa ofertą

  3. Dane Personalne
    Imie i Nazwisko:
    Łukasz Dziedzic
    Data i Miejsce Urodzenia:
    07.02.1989r
    Adres Zamieszkania:
    Zabrze ul.Łokietka 11/1
    Telefon:
    519-700-695
    czipi5@wp.pl
    Wykształcenie:
    -Szkola Podstawowa nr 2 w Zabrzu ul.Cmentarna
    01.09.1997-22.06.2000r
    -Gimnazium Nr 2 w Zabrzu ul.Piłsudskiego
    01.09.2000r-23.06.2003r
    Odbyten Kursy i Szkolenia::
    -Kształcenie Podstaw Przedsiebiorczych
    27.02.2010r
    -Pracownik Utrzymania Czystosci
    15.05.2011r
    -Wózki Widłowe
    15.07.2011r
    Doswiadczenie Zawodowe:
    -Rozładowywanie i załadowywanie Tirów ,Firma”DHL
    04.07.2008r-07.10.2008r
    09.03.2011r-15.05.2011r
    -Pracownik Kuchni firma ,,KFC”
    25.03.2011r-15.06.2011r
    -Pracownik (Szklarni-Sortowni)z ogirkami Hollandia
    25.06.2011r-01.10.2011r
    -Firna Helssing -Magazynier
    06.11.2011r-08.01.2012r
    -Tesco Gliwice-Magazynier
    15.02.2021-23.04.2012r
    -Pracownik szklarni z kwiatami Hollandia
    08.06.2012r-11.11.2012r
    -Pomocnik Budowlany
    17.04.2013r-07.06.2013r
    -Pracownik Piekani
    02.06.2013r.11.07.2013r
    -Magazynier-Cebulki kwiatowe
    23.07.2013r-03.10.2013r
    Umiejetnosci:
    -Obsługa komputera – MS Office (Word, Excel)
    -Obsługa Konsoli Deejay’skiej Pioneer,Denon,Reloop.
    Znajomosc Języków Obcych:
    -J.Angielski -Komunikatywny
    -J.Holenderski-Podstawowy

  4. Witam Pawel 26lat aktualna ksiazka z sanepidu prawo jazdy b kurs na wozki widlowe doswiadczenie na produkcju praca na tasmie pakowanie itp zaklady drobiarskie cedrob jestem zainteresowany oferta moj numer 505868024